Sokół przegrywa ze Stalą Sanok, ale po dobrej grze

Sokół remisuje po golu w ostatniej akcji meczu

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna choć przegrali wyjazdowy mecz z Eskoballem Sanok, to łatwo „skóry nie sprzedali”. Do ostatniej minuty grali z ambicją i zaangażowaniem.

Sobotnie (15.05) starcie było potyczką sąsiadów z ligowej tabeli. I jak się okazało był to wyrównany mecz. W pierwszej połowie groźnie z ostrego kąta uderzał Kamil Duszkiewicz. Bezskutecznie. Stal Sanok okazała się skuteczniejsza. Efekt? 1-0.

Po zmianie stron mogli wyrównać wspomniany Duszkiewicz, ale golkiper rywali niemalże cudem wyjął piłkę zmierzającą w okienko bramki. Chwilę później, niestety, było już 2-0 dla Ekoballu.

W końcówce meczu kolbuszowianie postawili wszystko na jedną kartę, szukając przynajmniej kontaktowego gola. Najpierw jednak bramkarz sanoczan świetnie obronił strzał Michała Mazurka, a  Bartosz Darłak trafił w poprzeczkę.

Okazję do rehabilitacji piłkarze Sokoła będą mieli już w najbliższą środę (19.05), kiedy to w zaległym meczu 23. kolejki zmierzą się na wyjeździe z Lechią Sędziszów Młp. Początek meczu o godzinie 17.