Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2021/2022 do Szkoły Językowej Early Stage.

Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2021/2022 do Szkoły Językowej Early Stage.

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage rozpoczęła rekrutację na kolejny rok szkolny. W naszej ofercie znajdują się kursy dla przedszkolaków oraz dzieci szkolnych z klas 1-8.

Zajęcia z języka angielskiego będą prowadzone w godzinach zajęć świetlicowych na terenie szkoły podstawowej do której uczestniczy dziecko.  Bądź w pobliskim lokalu na ul. Obrońców Pokoju. Chęć zgłoszenia dziecka na zajęcia jest możliwy na stronie earlystage.pl/zapisy  lub pod nr tel. 667 019 337. Cennik oraz aktualności można znaleźć na stronie filii W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Lekcje języka angielskiego odbywają się w oparciu o autorskie podręczniki i materiały dydaktyczne oraz 10 supermocy, czyli metodę, która angażuje wyobraźnię, pamięć i zmysły, co pozwala na skuteczne przyswajanie wiedzy, w zgodzie z indywidualnym rozwojem dzieci. Szkoła otrzymała liczne nagrody za innowacyjność w nauczaniu języka obcego (m.in. nagrodę European Language Label) po więcej zapraszamy na www.earlystage.pl.

Co więcej Szkoła EARLY STAGE ma status centrum egzaminacyjnego Cambridge Young Learners. Nasi uczniowie z powodzeniem zdają egzaminy Cambridge (dla dzieci oraz dorosłych). Ci, którzy systematycznie uczą się z nami od pierwszej klasy, kończąc szkołę podstawową, posiadają wiedzę z języka angielskiego na poziomie rozszerzonego egzaminu maturalnego! W ramach naszych kursów przygotowujemy uczniów do brytyjskich egzaminów ESOL: Key (KET) for Schools, Preliminary (PET) for Schools, First (FCE) for Schools, Advanced (CAE). Certyfikaty te to dokumenty, które są znane wśród pracodawców i na uczelniach w całym świecie. Stanowią zatem obiektywną ocenę umiejętności językowych.

EARLY STAGE realizuje również ciekawe webinaria edukacyjne i wychowawcze przez cały rok szkolny.

Jesteśmy na Facebooku i Instagramie – polub nas i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami.

Czy jesteście zapisani do Newslettera? Jeśli nie, szybko zróbcie to tutaj: https://earlystage.pl/blog/. Rodzice zapisani, otrzymują wcześniej informacje o naszych nowościach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.