W sobotę Komorów pożegna Emilię. Miała 16 lat

Ostatnie pożegnania tragicznie zmarłych piłkarzy

W sobotę (29.01) w Komorowie odbędzie się pogrzeb 16-letniej Emilii. Dziewczyna zmarła w wyniku obrażeń, które odniosła w wypadku na przejeździe kolejowym w Widełce.

Modlitwa różańcowa w intencji świętej pamięci Emilii się w sobotę (29.01). o godz. 11:30 w kościele parafialnym w Komorowie. Następnie odprawiona zostanie tam msza święta. Po nabożeństwie odbędzie się odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.

W sobotę Komorów pożegna Emilię. Miała 16 lat

Emilia zmarła w wyniku odniesionych ran w wypadku doszło w piątek (14.01) na przejeździe kolejowym Widełce.Była pasażerką szynobusa, w który wjechał kierowca citroena.

Dziewczyna ucierpiała jako jedyna spośród pasażerów pociągu. Podobno był z nią wówczas jeszcze kontakt, miała być przytomna. Jej stan był jednak bardzo ciężki. Niestety jej życia nie udało się jej uratować. Zmarła wczoraj (25.01) nad ranem w jednym z rzeszowskich szpitali.

W sobotę Komorów pożegna Emilię. Miała 16 lat
Nastolatka jest drugą ofiarą tragedii w Widełce. Pierwszą był 54-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, który kierował citroenem. Mężczyzna zmarł na miejscu wypadku, pomimo reanimacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.