Twórcy Osobliwie Niezależni wystąpią w MDK

Twórcy Osobliwie Niezależni wystąpią w MDK

W niedzielę (03.10)  w Miejskim Domu Kultury  w Kolbuszowej odbędzie się koncert „A kapela gra… ludowo i współcześnie”. Wystąpi grupa T.O.N., czyli Twórcy Osobliwie Niezależni.
Artyści z T.O.N, zaprezentują pieśni ludowe z terenu Podkarpacia. Zrobią to jednak poprzez nowoczesne aranżacje i wykonanie. Czyli będzie się działo.

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć wywiady z osobami związanymi z muzyką ludową lub inspirującymi się nią. Wspomniane będą również postacie znane ze swej twórczości folklorystycznej.

Koncert poprowadzi Elżbieta Lewicka z Radio Rzeszów, która promując Podkarpacie opowie o ludziach i wydarzeniach ludowych oraz atrakcjach regionu. Wszystko będzie zarejestrowane, a potem udostępnione na YouTube. Bezpłatne wejściówki na koncert są do odebrania w MDK.

– Repertuar oraz forma wydarzenia, będzie czymś co jeszcze dotąd nie pojawiło się w naszym regionie. To nowatorska i zaskakująca forma przedstawienia naszych regionalnych korzeni muzycznych. Partnerem całego przedsięwzięcia jest samorząd województwa podkarpackiego – mówi Jolanta Lubera z T.O.N.
Twórcy Osobliwie Niezależni  to grupa ludzi, których łączy muzyka. – Chcemy tworzyć i uwrażliwiać, a przy tym być wyjątkowo niezależni. Cenimy muzykę na wysokim poziomie – przekazują Twórcy.

Twórcy Osobliwie Niezależni wystąpią w MDK

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.