Legenda polskiego rocka zagra w MDK. To nie zdarza się tu zbyt często

Absolutna ikona polskiej muzyki rockowej – zespół Sztywny Pal Azji – zagra w sobotę (25.11) o godz. 18.30 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Cena biletu, jak na imprezę o tej randze, jest umiarkowana i w przedsprzedaży wynosi 39 zł. W dniu koncertu jednak trzeba zapłacić już 50 zł. Nie ma co się czarować – takie wydarzenia w takim miasteczku jak Kolbuszowa nie zdarzają się zbyt często.
– To kultowy zespół, nie ma co do tego wątpliwości – przyznaje Wiesław Sitko, dyrektor MDK. – Grupa wystąpi w najlepszym składzie. W związku z tym, że w sobotę są Andrzejki, koncert zaplanowaliśmy na godz. 18.30 po to, by potem można było sobie pójść na imprezę.
– Mamy nadzieję, że koncert się uda i publiczność dopisze. Otrzymujemy różne oferty. Ta dotycząca zespołu Sztywny Pal Azji wydawała się nam bardzo korzystna. Dlatego na nią się zdecydowaliśmy. Bylibyśmy bardzo zadowoleni, gdyby na ten koncert przyszli przede wszystkim ludzie, którzy czują tę muzykę, i żeby razem z zespołem stworzyli jedność. To się czasem udaje – dodaje dyrektor MDK.
Sztywny Pal Azji największą popularność zyskał na przełomie lat 80. i 90. Jego hit – „Wieża radości, wieża samotności” – okrzyknięto numerem 1 w Polskim Topie Wszech Czasów radiowej Trójki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.