To on chciał seksualnie wykorzystać małe dziecko

To on chciał seksualnie wykorzystać małe dziecko

Trwają poszukiwania mężczyzny, który chciał wykorzystać seksualnie małą dziewczynkę. Publikujemy jego portret pamięciowy, bowiem może przebywać na terenie powiatu kolbuszowskiego.
Policjanci i prokurator prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania doprowadzenia małoletniej do poddania się innym czynnościom seksualnym.

Jak ustalono, do zdarzenia doszło 18 maja 2021 roku, około godziny 15 na chodniku w lesie, w rejonie dworca kolejowego w Nowej Dębie.

Poszukiwany mężczyzna nawiązał tam kontakt z małym dzieckiem. Następnie zaproponował mu wykonanie tak zwanej innej czynności seksualnej.

Dziewczynka o zdarzeniu zaalarmowała rodziców. Policjanci publikują portret pamięciowy tego mężczyzny. Rysopis: wiek ok. 30 – 40 lat, wzrost ok. 170 cm, tęgiej budowy ciała. Przestępstwo, którego chciał dopuścić się sprawca, podlega karze pozbawienia wolności nawet do lat 10.
Wszystkie osoby, będące świadkami zdarzenia, które znają tożsamość mężczyzny, proszone są o kontakt z policją w Nowej Dębie. Można to zrobić osobiście przy ulicy Słowackiego 2. Można też zadzwonić pod numer 47 825 30 32 lub 47 825 30 31.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.