Takie rzeczy tylko u nas! Pijany kierowca wjechał w policyjny radiowóz
Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca golfa, który w poniedziałek (28.08) wieczorem wjechał w policyjny radiowóz. Do zdarzenia tego doszło po godz. 20 w Kopciach, w gminie Dzikowiec.
Policjanci z kolbuszowskiej komendy zatrzymywali do kontroli drogowej volkswagen. Kierowca co prawda zatrzymał samochód, ale gdy policjanci podeszli, włączył wsteczny bieg i uderzył w przód radiowozu. Mundurowym udało się jednak wyciągnąć kluczyki ze stacyjki golfa i obezwładnić kierowcę.
55-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec został przebadany na stan trzeźwości. Badanie wykazało, że miał 2,86 promila alkoholu w organizmie. Golfem podróżowało trzech pasażerów w wieku od 53 do 72 lat. Dwóch z nich również znajdowało się pod działaniem alkoholu. Kierowca trafił do policyjnego aresztu, a volkswagen na policyjny parking. Mężczyzna prawdopodobnie jeszcze dziś usłyszy zarzuty.
To nie jedyny taki przypadek w ostatnim czasie w naszym regionie. Ponad miesiąc temu w Bukowcu jeden z mieszkańców jadąc motorowerem „na podwójnym gazie” z jeszcze bardziej pijanym pasażerem, uciekając przed policją, uderzyli w… policyjny radiowóz. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.