Grupa dilerów zatrzymana w Kolbuszowej. Mieli duże ilości narkotyków [ZDJĘCIA]

Nielegalny hazard na Polnej. Akcja policji i KAS

Policjanci zatrzymali w Kolbuszowej trzech mężczyzn. Posiadali oni znaczne ilości narkotyków i bardzo możliwe, że zajmowali ich rozprowadzaniem. W ich mieszkaniach znaleziono również wagę elektroniczną, pistolet i amunicję.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie pracowali nad sprawą sprzedaży  dużych ilości narkotyków na terenie powiatu kolbuszowskiego. Nawiązali więc współpracę z miejscowymi funkcjonariuszami.
Mundurowi ustalili, że narkotyki mogą być przewożone audi. W miniony wtorek (17.01) policjanci zatrzymali samochód na ulicy Narutowicza w Kolbuszowej. Za kierownicą siedział 35-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego, natomiast pasażerem był 47-latek z powiatu tarnobrzeskiego.

Podczas przeszukania pojazdu, na tylnej kanapie samochodu, policjanci znaleźli papierową torbę, w której znajdowały się worki z białym proszkiem.

Grupa dilerów zatrzymana w Kolbuszowej. Mieli duże ilości narkotyków [ZDJĘCIA]
Policjanci ustalili, że obaj mężczyźni, kupili narkotyki od 49-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Podczas przeszukania, w jego domu, policjanci znaleźli woreczki z białym proszkiem. Dodatkowo, w jednym z pomieszczeń znajdowały się duże ilości ubrań i kosmetyków luksusowych marek.

Grupa dilerów zatrzymana w Kolbuszowej. Mieli duże ilości narkotyków [ZDJĘCIA]

Mundurowi przeszukali także miejsca zamieszkania 47 i 35-latka. U starszego znaleźli 8 woreczków z białym proszkiem, woreczki z suszem roślinnym oraz wagę elektroniczną, pistolet i amunicję.
Grupa dilerów zatrzymana w Kolbuszowej. Mieli duże ilości narkotyków [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: KPP Kolbuszowa.

Zabezpieczono łącznie ponad kilogram substancji zabronionych. Cała trójka została zatrzymana.

W piątek (20.01) mężczyźni usłyszeli prokuratorskie zarzuty. 35-latek i jego 47-letni znajomy – posiadania znacznej ilości narkotyków, natomiast 49-latek – także za ich udzielanie. Decyzją sądu, najbliższe trzy miesiące cała trójka spędzi w areszcie.
Znalezione substancje oraz pistolet i amunicja trafią do dalszych badań. Policjanci sprawdzą również, czy zabezpieczona odzież nie posiada podrobionych znaków towarowych. Sprawa jest rozwojowa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.