Sokół wygrywa z JKS po golach z rzutów karnych

Sokół Kolbuszowa Dolna przełamał fatalną passę trzech ligowych przegranych z rzędu i pokonał u siebie JKS Jarosław 3-1. Dwie bramki dla gospodarzy padły z rzutów karnych.

W pierwszej połowie wczorajszego spotkania przeważał JKS, który wyszedł na prowadzenie już… w pierwszej minucie. Po zmianie stron do pracy wzięli się gospodarze. Efekty przyszły bardzo szybko.

Już w 47 minucie, po faulu na Krystianie Biku, rzut karny wykorzystał Kornel Kołacz. Za chwilę do siatki trafił Kamil Aab. Chwilę potem, po dwóch żółtych kartkach, z boiska wyleciał zawodnik JKS.

W 65 minucie po raz kolejny rzut karny wywalczył Bik, a na gola zamienił go Roman Ilnicki. Sokół miał jeszcze okazje na podwyższenie wyniku.

W dobrych sytuacjach znaleźli się m.in. Szymon Urbaniak, Brian Dziedzic i Tomasz Wargacki. Wynik spotkania jednak nie uległ już zmianie.

W następnej kolejce Sokół zagra na wyjeździe z wiceliderem, Karpatami Krosno. Ten mecz odbędzie się w sobotę (30.10), o godzinie 14.