Sokół przegrywa u siebie z Polonią Przemyśl

Po dwóch zwycięstwach odniesionych wiosną, piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna zanotowali porażkę. W sobotę przegrali z Polonią Przemyśl 1:3.

Mecz ułożył się gościom idealnie. W ciągu 17 minut udało im się zdobyć dwie bramki. Potem mogli już kontrolować wydarzenia na boisku. Tuż po przerwie Polonia strzeliła trzeciego gola, wykorzystując rzut karny po zagraniu ręką jednego z gospodarzy.

Sokół przez większość spotkania  przeważał. W kluczowych momentach brakowało mu jednak dokładności. Pewną nadzieję  dała bramka na 1:3, kiedy to Roman Ilnicki wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Kamilu Aabie. Wynik  do końca spotkania jednak nie uległ zmianie.

W następnej kolejce piłkarze Sokoła zagrają na wyjeździe z Legionem Pilzno. Ten mecz odbędzie się w sobotę (01.05), o godzinie 16:00.