Koniec pięknej przygody Maćka Drausa [WIDEO]

Maciej Draus z Niwisk w „The Voice of Poland”

Wczoraj (23.10) znów mogliśmy oglądać występ Maćka Drausa w The Voice Of Poland. Tym razem sympatyczny mieszkaniec Niwisk zaśpiewał w duecie z innym uczestnikiem.

Pierwszy występ Maćka Drausa w The Voice Of The Poland podziwiać w telewizji dwa tygodnie temu. Zaprezentował wówczas własną aranżację utworu „List” Kamila Bednarka i na tyle zachwycił Justynę Steczkowską, że wybrała go do swojej drużyny.
W duecie w bitwie

– Zgotował nam jeden z najbardziej emocjonalnych występów tego wieczoru. Chciał trafić do drużyna Justyny i tak się stało. Czy Justyna oszlifuje diament, którym jest Maciej? Nie mamy w związku z tym wątpliwości – czytaliśmy na facebookowym profilu „The Voice Of Poland”.

To były przesłuchania w ciemno. Wcześniej wraz z innymi osobami wybrano go na nieemitowanych w telewizji pre-castingach. Kolejnym etapem były bitwy, w których uczestnicy śpiewają w duetach. Maciej wystąpił z Mariuszem Mrówką. Zaprezentowali utwór „Viva La Vida” z repertuaru zespołu Coldplay.

Koniec przygody Maćka. Poległ w "bitwie" [WIDEO]

Justyna na nie

Niestety, Justyna Steczkowska wybrała rywala.

– Maciek, jesteś super chłopakiem. Z przyjemnością przeszłabym się z tobą na spacer, ale twój czas tu już minął. Jesteś urokliwym człowiekiem i taki postęp jaki zrobiłeś w programie, jest godne podziwu (…). Uwielbiam was obu i to nie jest personalne, ale to Mariusz śpiewa lepiej – oświadczyła.
– Chciałbym wszystkim podziękować. Udział w programie jest dla mnie ogromnym przeżyciem i przełomem w życiu – komentował Maciej.

– To był świetny występ. Obaj wypadli wspaniale, ale zasady programu są nieugięte – zwycięzca może być tylko jeden. Decyzją Justyny to Mariusz będzie kontynuował swoją przygodę z programem – przekazał profil The Voice Of The Poland.

Chce grać na trąbce

Maciej Draus ma 23 lata i mieszka w Niwiskach. Pracuje w Mielcu, w firmie produkującej lody, studiuje zaocznie. Największą jego pasją jest śpiew.

Przygodę z muzyką rozpoczął kiedy postanowił, na złość bratu, nauczyć się grać na gitarze. Pierwsze własne teksty zaczął pisać w wieku 12 lat. Jedną z autorskich piosenek umieścił na YouTube.
Od 15 roku życia sam uczył się śpiewu. Dziś chodzi na zajęcia wokalne, uczy się grać na fortepianie i keyboardzie. Marzy by grać na trąbce.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.