Sokół przegrywa wygrany mecz z Izolatorem

Sokół przegrywa z Wisłokiem na inaugurację ligi

Słodko-gorzki smak miał sobotni (09.10) mecz Sokoła Kolbuszowa Dolna z Izolatorem Boguchwała. Doświadczył tego szczególnie Andrzej Skowron. Defensor najpierw strzelił bramkę, co nie zdarza się mu dość często, a kilka minut przed końcem miał dotknąć piłkę ręką w polu karnym, przyczyniając się do porażki gospodarzy.

Mecz z Izolatorem  był wyrównany, ale to Sokół mógł i nawet powinien go wygrać. Gol dla gospodarzy padł w 66. minucie. Andrzej Skowron odważnie wszedł na połowę przeciwnika, przełożył piłkę z prawej do lewej nogi i celnie uderzył do bramki. Było 1-0.

A mogło jeszcze być wyżej. Wcześniej gospodarze przekonywali, że Bartosz Darłak został sfaulowany w polu karnym. Sędzia był jednak nieugięty.

Kiedy wydawało się, że Sokół „dowiezie” trzy punkty, padły dwie bramki dla rywali. Przesądzającego o porażce gola Sokół stracił po rzucie karnym w 82. minucie. Został od podyktowany po tym jak piłka odbiła się od ręki Andrzeja Skowrona.

W następnej kolejce Sokół zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Łańcut. Mecz z beniaminkiem odbędzie się w niedzielę (17.10), o godzinie 17.