SE: Poseł Chmielowiec z kielonkiem wódeczki

Poseł z Kolbuszowej przeciwko "Lex Konfident"

Poseł Zbigniew Chmielowiec mimochodem stał się jednym z „bohaterów” Super Expressu. Tytuł publikacji, w której znalazło się jego zdjęcie z „kielonkiem” w ręku jest znamienny: „PO-PiS przy wódce. Wyskokowe posiedzenie Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska”.

Oto jak biesiadę parlamentarzystów relacjonował popularny tabloid:

Porządnie zmrożona czysta potrafi zjednoczyć najbardziej zaciętych politycznych przeciwników! Nasi posłowie mimo codziennych różnic usiedli wspólnie do stołu przy okazji wyjazdowego posiedzenia Komisji Ochrony Środowiska. Wcześniej sprawdzali postępy w planowanej budowie zbiornika wodnego „Kąty-Myscowa”. Wieczorem zaś, po ciężkim dniu, posłowie nie mogli przepuścić okazji, by nieco wyluzować. Parlamentarzystów ulokowano w luksusowym hotelu SPA koło Krosna.
Przy stole suto zastawionym wódką brylował szef Komisji, Stanisław Gawłowski, który raz po raz zachęcał pozostałych do toastów. A posłów nie trzeba było dwa razy namawiać! Wraz z Gawłowskim przy wódce usiedli między innymi posłowie PiS: Jan Duda, Jerzy Gosiewski, Krzysztof Maciejewski, czy Zbigniew Chmielowiec. Widać było, że towarzystwo świetnie się bawiło…

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.