Przejażdżka saniami Św. Mikołaja wylicytowana

Kolbuszowski Święty Mikołaj gra z WOŚP

Dosłownie przed chwilą, o godzinie 21:21, zakończyła się aukcja przejazdu magicznymi saniami kolbuszowskiego Św. Mikołaja. Anonimowy internauta chce zapłacić za to 970,50 zł. Pieniądze te w całości trafią na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Przypomnijmy, że kolbuszowski sztab 29. Finału WOŚP mieścił się przy Liceum Ogólnokształcącym. Placówkę tę wspierały Fundacja Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego „Chlebek” oraz Kolbuszowski Klub Nordic Walking.

Wolontariuszom (głównie licealistom i harcerzom) udało się zebrać do puszek około 32 tysiące złotych. W całej Polsce Wielka Orkiestra zagrała na 127 495  626 zł. Na Podkarpaciu najwięcej zebrano w Rzeszowie, bo ponad 209 000 zł.

Nad Nilem odbywały się też WOŚP-owe aukcje internetowe. Jedną z nich zorganizował… Św. Mikołaj. POD TYM ADRESEM odbywała się licytacja przejażdżki po mieście jego magicznymi saniami.
Anonimowy internauta zadeklarował, że zapłaci za to 970,50 zł. Pieniądze te w całości mają trafić na Wielką Orkiestrę, która w tym roku zbiera na rzecz szpitalnych oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Przejażdżka saniami Św. Mikołaja wylicytowana

Wylicytowana przejażdżka saniami Św. Mikołaja odbędzie się najprawdopodobniej jutro.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.