Pijany kierowca forda przejechał przez przejście, na którym były małe dzieci

Pijany kierowca

Surowe konsekwencje spotkają kierowcę forda, który po pijanemu, w obecności policjantów, przejechał przez przejście, na którym były dzieci.
Do zdarzenia doszło we wtorek (13.06), około godziny 13, przy ulicy Piekarskiej w Kolbuszowej.

Jadący tamtędy policjanci z referatu ruchu drogowego zatrzymali się przed „zebrami”, aby ustąpić pierwszeństwa grupie dzieci wraz z opiekunami przechodzącymi przez przejście

Gdy osoby te znajdowały się na pasach, tuż przed nimi przejechał kierowca forda. Funkcjonariusze, widząc takie zachowanie kierowcy, pojechali za nim i po chwili zatrzymali go do kontroli drogowej.

Kierowcą okazał się 34-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Badanie wykazało, że miał 0,79 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że 34-latek nigdy nie miał prawa jazdy.
Za nieustąpienie pierwszeństwa pieszym znajdującym się na przejściu dla pieszych został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. Natomiast za pozostałe czyny – kierowanie w stanie nietrzeźwości i jazdę bez uprawnień – odpowie przed sądem.

1 Komentarz

  1. rece opadaja na takie cos , czy prawo nie powinno byc tak banalnie proste ze duren jadacy bez uprawnien w dodatku pijany idze OD RAZU Z ULICY DO PIERDLA ??? przynajmniej na kilka miesiecy !!!!do tego naprawde surowa kara finansowa kazdy taki dewiant bylby swiadomy co mu grozi i nie bylo by problemu na grogach w takiej skali

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.