Od jutra siłownie i kluby fitness ponownie otwarte

Od jutra siłownie i kluby fitness ponownie otwarte

Na ten dzień czeka wielu z nas. Już jutro swoje podwoje otwierają siłownie, kluby fitness i solaria. Obowiązywać będzie jednak reżim sanitarny.

Przypomnijmy, ze w październiku 2020 roku w związku z pandemią koronawirusa decyzją  rządu zamknięto wszystkie siłownie i fitness kluby w kraju. W ten piątek (28.05), po ponad pół roku, miejsca te na nowo otwierają się dla swoich klientów. Będzie jednak tam obowiązywał reżim sanitarny.
O ponownym otwarciu się na klientów powiadomił między innymi Strength Gym Kolbuszowa:

„Nareszcie. Najbardziej wyczekiwany dzień tego roku. 28 maja ruszamy z ponownym otwarciem klubu. Piątek niezmiennie potwierdza swoją pozycję jako najlepszy dzień tygodnia. Wszystkich spragnionych treningów zapraszamy na siłownię. Od 31 maja będą zajęcia grupowe do klubu KolGym przy ulicy Piłsudskiego 27.

Wszystkie karnety zostają odmrożone, wszystkie blokady i zamki zdjęte. Nadszedł czas na pot, wycisk, zakwasy czyli to co „tygrysy lubią najbardziej”. Do udziału w zajęciach oraz podczas treningów siłowych nie trzeba mieć licencji sportowca ani maseczki, ale nadal zachowujemy zasady bezpieczeństwa i higieny”.

Drugim miejscem w Kolbuszowej, w którym możemy popracować nad naszą kondycją fizyczną jest Studio Mocy przy ulicy 11 listopada 11.
„W końcu „dwutygodniowy lockdown” dobiega końca. Już w najbliższy piątek 28.05 zapraszamy Was serdecznie na treningi. Studio Mocy będzie otwarte jak dotychczas: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:00, a w soboty i niedziele 10:00 – 14:00. Drogie Panie, w najbliższych dniach opublikujemy aktualny grafik zajęć. Przypominamy, iż wciąż obowiązuje ścisły reżim sanitarny. W związku z licznymi pytaniami o nasz sklep, uspokajamy iż zostaje z nami na stałe”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.