Lidia Jemioło Proczek – kandydatka na radną Rady Powiatu Kolbuszowskiego [MATERIAŁ WYBORCZY]

Lidia Jemioło Proczek – kandydatka na radną Rady Powiatu Kolbuszowskiego

Nazywam się Lidia Jemioło – Proczek. Mam 43 lata. Mieszkam w Trześni, w gminie Niwiska. Jestem kandydatką do Rady Powiatu Kolbuszowskiego.

Ukończyłam Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku ekonomia oraz Akademię Humanistyczno – Ekonomiczną w Łodzi na kierunku anglistyka.

Dyrektor szkoły

Od ponad 20 lat jestem związana z oświatą, byłam wicedyrektorem Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Przecławiu. Od 8 lat pełnię funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Rzemieniu.

Jestem również certyfikowanym trenerem w oświacie, więc posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz pozyskiwaniu środków i realizacji projektów. 

Od lat w swojej pracy zawodowej kieruję się działaniem na rzecz innych. Angażuje się w działania sportowe, profilaktyczno-wychowawcze, organizację festynów, obozów sportowych i akcji charytatywnych, wspieram hospicja, schroniska.

Jakość i profesjonalizm

Nie jest mi też obca budowa, czy też rozbudowa obiektów użyteczności publicznej. Zawsze stawiam na jakość i profesjonalizm.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną Wojciecha Proczka i mamą osiemnastoletniego Szymona i czternastoletniej Mileny.  Żyję w rodzinie wielopokoleniowej wraz z teściami, prowadząc niewielkie  gospodarstwo wiejskie.

Na terenie gminy Niwiska mieszkam od 2002 roku. Zawsze angażuję się w życie lokalne i kulturalne naszego regionu. Razem z moją rodziną wspieram różne społeczne przedsięwzięcia. 

Kocham sport, więc wraz z mężem wspieramy naszą lokalną drużynę piłkarską, a wraz z córką Mileną – przedsięwzięcia szkolne, harcerskie czy te realizowane przy Parafii Niwiska. 

Potrafię słuchać

Ze względu na wykonywany zawód zawsze angażowałam się w działalność grup młodzieżowych czy działalność charytatywną. 

Uwielbiam zwierzęta i staram się choć w najmniejszy sposób poprawić  byt psów i kotów przebywających w lokalnych przytuliskach. 

Potrafię świetnie i skutecznie współpracować z ludźmi. Lata doświadczenia zawodowego oraz kierowanie niemałym zespołem pracowników wzmocniły u mnie cechy kierownicze i organizacyjne. 

Potrafię słuchać i pracować dla dobra społecznego.  Wierzę, że konsekwentne działanie, rozmowy z mieszkańcami i przede wszystkim wysłuchanie ich potrzeb i uwag są najlepszym sposobem na budowanie bezpiecznej przyszłości dla nas wszystkich. Tu mieszkam i tu chcę działać. W życiu kieruję się zasadą, że to jak człowiek traktuje innych ludzi, jest zawsze odbiciem tego, kim sam jest.

Program wyborczy

Jako radna powiatu kolbuszowskiego w pierwszej kolejności chciałabym się zająć:

1. Utrzymanie dróg powiatowych, szczególnie w okresie zimowym.

2. Usprawnienie funkcjonowania ośrodków zdrowia.

3. Podjęcie działań zmierzających do przywrócenia oddziałów ginekologiczno – położniczego i dziecięcego w Szpitalu Powiatowym w Kolbuszowej.

4. Promocja życia społecznego poprzez wspieranie działalności kół gospodyń wiejskich oraz lokalnych grup działania.

5. Poprawa warunków podopiecznych przytuliska dla zwierząt w Kolbuszowej.

Świeże spojrzenie

Sądzę, że wraz ze swoją kandydaturą do Rady Powiatu wniosę nowe i świeże spojrzenie na kwestie najbardziej istotne dla naszego okręgu.

Rada Powiatu Kolbuszowskiego potrzebuje nowych, energicznych osób.

Proszę Państwa o głos i dziękuję za okazane mi wsparcie. Lista nr 3, pozycja nr 3.

Zapraszam Państwa na wybory 7 kwietnia, ponieważ Państwa głos ma moc zmiany.

Z poważaniem

Lidia Jemioło-Proczek.

Materiał wyborczy sfinansowany przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.