KOLBUSZOWA. Ruszyły zapisy do Szkoły Językowej Early Stage

Jesteśmy szkołą, która specjalizuje się tylko w nauczaniu dzieci i młodzieży. Mamy 10. supermocy. To nasze sprawdzone metody na skuteczną naukę języka angielskiego.

Podczas zajęć angażujemy wyobraźnię, pamięć i zmysły naszych uczniów, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to robimy koniecznie zajrzyj na naszą stronę https://earlystage.pl/pl/metoda lub po prostu zapisz się na naszą lekcję pokazową online, która odbędzie się 27 maja o godz. 17.00 Zapisy mailowo: joanna.lib@earlystage.pl lub telefonicznie 667 019 337.

Lekcja jest darmowa, ilość miejsc ograniczona!

W nadchodzącym roku szkolnym 2020/2021 lektorzy będą dojeżdżać do:

  • Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej, ul. Obrońców Pokoju 46
  • Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej, ul. Kościuszki 1

Świetna wiadomość jest taka, że nasze zajęcia odbywają się w godzinach świetlicowych w szkole Twojego dziecka, więc nie musisz organizować dodatkowego czasu na dojazdy do naszej szkoły.

Co więcej Szkoła EARLY STAGE ma status centrum egzaminacyjnego Cambridge Young Learners. Nasi uczniowie z powodzeniem zdają egzaminy Cambridge (dla dzieci oraz dorosłych). Ci, którzy systematycznie uczą się z nami od pierwszej klasy, kończąc szkołę podstawową, posiadają wiedzę z języka angielskiego na poziomie rozszerzonego egzaminu maturalnego!
W ramach naszych kursów przygotowujemy uczniów do brytyjskich egzaminów ESOL: Key (KET) for Schools, Preliminary (PET) for Schools, First (FCE) for Schools, Advanced (CAE). Certyfikaty te to dokumenty, które są znane wśród pracodawców i na uczelniach w całym świecie. Stanowią zatem obiektywną ocenę umiejętności językowych.

EARLY STAGE realizuje również ciekawe webinaria edukacyjne i wychowawcze przez cały rok szkolny. Jesteśmy na Facebooku i Instagramie – polub nas i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami!

Czy jesteście zapisani do Newslettera? Jeśli nie, szybko zróbcie to tutaj: https://earlystage.pl/blog/. Rodzice zapisani, otrzymują wcześniej informacje o naszych nowościach!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.