Kolejny potwierdzony przypadek Covid-19 w powiecie kolbuszowskim

Uwaga! Oszuści wykorzystują epidemię koronawirusa! Oferują "cudowne leki"

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (22.05) o kolejnym potwierdzonym przypadku zarażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Dotyczy to starszej mieszkanki powiatu kolbuszowskiego, która obecnie jest hospitalizowana.

W całym kraju na Covid-19 zachorowało 20 619. osób, 982. z nich, niestety, zmarło. Na Podkarpaciu potwierdzono 376. przypadków koronawirusa. 318. osób wyzdrowiało. Odnotowano 34 zgony. Pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się obecnie 17. mieszkańców naszego województwa, 2 344. poddano kwarantannie, natomiast w izolacji domowej przebywa 9. osób.




W powiecie kolbuszowskim potwierdzono 12. przypadków Covid-19. Dotyczy to: 6. kobiet, 4. mężczyzn oraz dziecka. Wyzdrowiało już 9. osób. Jedna mieszkanka, niestety, zmarła.

3 Komentarze

  1. Zmarła ale nie na Koronawirus tylko na choroby które miała od lat wiec przestańcie kłamać

    • Gdyby nie zarażenie na koronawirus to na te choroby które mają od lat by nie umarli w tym czasie. Więc przyczyną śmierci było zarażenie na koronawirus. Tak samo jak ktoś z chorobami współistniejącymi od 20 lat mogący przeżyć jeszcze kolejne 40 umiera bo miał grypę. Przyczyną śmierci nie jest coś z czym się żyje na codzień co tylko osłabia organizm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.




Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.