Darmowa kawa na stacji paliw Circle K dla służb ratowniczych. „To drobny gest, którym chcemy Wam podziękować”

Darmowa kawa na stacji paliw Circle K dla służb ratowniczych. „To drobny gest, którym chcemy Wam podziękować”

Ostatnie dni to niezwykle ciężki czas głównie dla pracowników służby zdrowia, którzy walczą z koronawirusem. Doceniają to dwa kolbuszowskie punkty gastronomiczne – pizzeria Klan i restauracja Pod Palmami – które zapewniły pracownikom naszego szpitala darmową żywność. Teraz dowiadujemy się, że bezpłatna kawa czeka na służby ratownicze na stacji paliw Circle K, która od prawie trzech lat funkcjonuje przy ulicy Rzeszowskiej 4.

Z uwagą i troską śledzimy obecną, trudną dla wszystkich sytuację, podejmując wszystkie zalecenia odpowiednich służb. W sytuacji szczególnego zagrożenia chcemy podziękować wszystkim, którzy każdego dnia walczą o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Każdy pracownik Pogotowia, Straży Pożarnej, Policji, Wojska, Straży Miejskiej i Straży Granicznej; który odwiedzi naszą stację do 31 marca, otrzyma dowolny gorący napój (kawę, herbatę lub czekoladę). To drobny gest, którym chcemy podziękować Wam za ryzyko, które podejmujecie codziennie walcząc o nasze życie i zdrowie – przekazuje Circle K.
Ponadto na stacji wstrzymane do odwołania zostały: sprzedaż lotto i usługa wypożyczania przyczep. Na terenie sklepu może przebywać maksymalnie 5 osób, z zachowaniem odstępu 1,5 m. Kubki do kawy, wieczka oraz mieszadełka, także pieczywo, ciastka i wypieki dostępne są jedynie u sprzedawcy. Hot dogi oraz produkty z oferty gastronomicznej sprzedawane są wyłącznie na wynos. Pracownicy stacji zachęcają do korzystania z płatności bezgotówkowych oraz karty ExtraClub poprzez aplikację mobilną.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.