Darmowy posiłek z Klubu Pod Palmami dla wszystkich oddziałów szpitala

Darmowy posiłek z Klubu Pod Palmami dla wszystkich oddziałów szpitala

Okazuje się, że pizzeria Klan nie jest jedynym lokalem gastronomicznym na terenie gminy Kolbuszowa, który w czasach pandemii postanowił wesprzeć ciepłym posiłkiem personel Szpitala Powiatowego. Od poniedziałku (16.03) darmową pizzę do lecznicy zawozi także Restauracja Pod Palmami w Kolbuszowej Górnej. Danie to trafiło już na każdy oddział. 

Jak wiadomo, w czasach pandemii lekarze, pielęgniarki i załogi karetek nie mają łatwego życia. W szpitalach  pełna mobilizacja i ciężka praca. Personel lecznic może jednak liczyć na darmową żywność w ramach ogólnopolskiej akcji #posilekdlalekarza. Włączyła się do niej kolbuszowska pizzeria Klan, która na początek przygotowała gratisowe pizze dla personelu Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.
Okazuje się, że w przedsięwzięciu uczestniczy też Klub Pod Palmami w Kolbuszowej Górnej. – Każdy oddział dostał pizzę od naszego lokalu. Na jutro przygotowujemy inne danie – zapewniają właściciele klubu. – Chcieliśmy żeby inne lokale też włączyły się do akcji i prosiliśmy o kontakt z nami. Wtedy codziennie inny punkt przygotowałby jedzenie dla szpitala. Niestety nikt nie zgłosił. Czekamy dalej…

Wsparcie Klubu Pod Palmami doceniają kolbuszowscy ratownicy medyczni: – Dziękujemy za słowa otuchy i pyszną pizzę prosto z pieca – napisali ratownicy na Facebooku. – Jest nam niezmiernie miło, że są ludzie, którzy chcą nas wspomagać i widzą trud jaki wkładamy w naszą pracę. Doceniamy to szczególnie w ostatnim czasie kiedy musimy, stawiać czoła wyzwaniu pod tytułem koronawirus.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.