Kolejna ofiara koronawirusa. To 27-letnia kobieta. Zmarła w szpitalu w Łańcucie

Uwaga! Oszuści wykorzystują epidemię koronawirusa! Oferują "cudowne leki"

Niestety mamy szóstą ofiarę koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (20.03), że w szpitalu w Łańcucie zmarła 27-letnia kobieta. Liczba potwierdzonych przypadków zakażenia tym groźnym patogenem w naszym kraju wynosi już 3️78.
Resort zdrowia powiadomił godzinę temu o 11. nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, które zostały potwierdzone pozytywnym wynikiem testów. Dotyczą one województw: lubelskiego – 3, dolnośląskiego – 3, wielkopolskiego – 2, podlaskiego – 1, małopolskiego – 1, oraz podkarpackiego – 1. Ta ostatnia to starsza kobieta z powiatu tarnobrzeskiego, która jest hospitalizowana.

Ministerstwo powiadomiło też, że w szpitalu w Łańcucie zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. – To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim – czytamy w  komunikacie resortu zdrowia.

Poprzednie pięć ofiar koronawirusa to: 57-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w Poznaniu; oraz czterech mężczyzn: 73 l. (Wrocław), 66 l.  (Lublin), 67 l. (Łańcut) i 57 l. (Wałbrzych).

Jak do tej pory a Podkarpaciu odnotowano 17 przypadków zakażenia koronawirusa. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 5 019 osób, 4 472 poddano kwarantannie domowej, w szpitalach przebywa obecnie 48 mieszkańców naszego województwa. W powiecie kolbuszowskim jak dotąd nie odnotowano żadnego potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.