Pizzeria Klan wesprze personel szpitala. Darmowa żywność trafi na ZOL

Pizzeria Klan wesprze personel szpitala. Darmowa żywność trafi na ZOL.

W czasach pandemii lekarze, pielęgniarki oraz załogi karetek nie mają łatwego życia. W szpitalach pełna mobilizacja i ciężka praca. Nie inaczej jest w Kolbuszowej, choć nie mamy w niej oddziału zakaźnego. Personel lecznicy może jednak liczyć na darmowy posiłek. Zapewni go kolbuszowska pizzeria Klan, która włączyła się do akcji #posilekdlalekarza.

W szpitalach całym kraju trwa walka z koronawirusem. Rośnie liczba zakażonych. W Polsce odnotowano 177 przypadków tego groźnego patogenu. Cztery osoby, w tym jedna w Łańcucie, niestety, zmarły. Na Podkarpaciu potwierdzono 11 przypadków zakażenia. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 1906 osób, 1106 poddano kwarantannie domowej, a w szpitalach przebywa obecnie już 56 pacjentów.
Pracy w placówkach służby zdrowia więc nie brakuje. Stąd ogólnopolska akcja #posilekdlalekarza. W ostatnim czasie włączyła się do niej kolbuszowska pizzeria Klan. Na początek przygotuje ona, oczywiście bezpłatnie, pizze dla personelu Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Jeśli wiecie komu w naszym szpitalu można jeszcze w ten sposób  pomóc, piszczcie w komentarzach. Przekażemy właścicielom Klanu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.