Andrzej Wesołowski zaprasza na „Świerszcze wybielone na kość”

Kto dokonał grabieży żydowskich majątków?
W czwartek (26.10) o godz. 19 w kolbuszowskiej restauracji Galicja, której właścicielem jest lokalny historyk i regionalista, Andrzej Wesołowski, odbędzie się niebanalne wydarzenie artystyczne.
– Tego  wieczoru będziemy czytać opowiadanie Agnieszki Czachor „Anioł śmierci nie grywa w ruletkę” z jej nowego tomu opowiadań „Świerszcze wybielone na kość”. Zapraszamy na spotkanie ze światem, gdzie realność przeplata się z niesamowitością, a proza życia nakrapiana jest momentami nie z tego świata  – zapowiada współorganizatorka wydarzenia, Agata Front.
Oprócz niej wystąpią: Agnieszka Czachor, Grzegorz Wójcicki, Urszula Kaczmarczyk, Karol Wesołowski, Katarzyna Dypa, Jolanta Dragan, Wojciech Dragan i Justyna Niepokój-Gil. Wstęp jest wolny.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.