Zobacz, gdzie parkować w powiecie w Dniu Wszystkich Świętych
W Dniu Wszystkich Świętych (01.11) największe utrudnienia w ruchu drogowym w powiecie mogą wystąpić w rejonie cmentarza parafialnego przy ul. Narutowicza w Kolbuszowej. Tam samochody należy stawiać na parkingu przy nekropolii, a także z prawej strony ulicy. Na terenie miasta czekać będą również inne parkingi m.in.: na Rynku, przy sklepie TESCO, a także obok pływalni krytej „Fregata”.
W Dzikowcu i Raniżowie miejsca dla aut znajdować się będą przy cmentarzach. W Majdanie Królewskim parkingi zabezpieczono przy kościele i na placu targowym. W Komorowie i Kolbuszowej Górnej, gdzie cmentarze znajdują się przy drodze krajowej nr 9, parkować będzie można przy świątyniach. Pozostałe nekropolie w powiecie są przy drogach lokalnych, przy których również wyznaczono parkingi.
Jeśli będzie taka potrzeba, w miejscach wzmożonego ruchu lub tam, gdzie będą się tworzyć zatory, policjanci będą ręcznie kierować ruchem. Mundurowi będą zwracać uwagę na: właściwe używanie świateł, prędkość, stosowanie się do znaków drogowych, sposób przewożenia dzieci w pojazdach, a także kontrolować stan trzeźwości kierowców. Funkcjonariusze będą sprawdzać też, czy parkingi dla osób niepełnosprawnych są zajmowane przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.