Złapali złodziei drewna
W Wilczej Woli schwytano dwoje złodziei drewna. To kobieta (50 l.) i mężczyzna (39 l.), oboje z gminy Dzikowiec O kradzieży policję powiadomił w piątek (20.10) rano jeden z pokrzywdzonych.
Poinformował on, że zauważył dwóch mężczyzn i kobietę wycinających drzewo z jego działki leśnej w Wilczej Woli. Sprawcy na widok właściciela odjechali pośpiesznie samochodem.
Mundurowi ustalili, że troje mieszkańców gminy Dzikowiec wycięli i ukradli drzewa z kilku działek prywatnych i lasu państwowego. Wartość łupu wstępnie oszacowano na ok. 1000 zł. Funkcjonariusze ustalili dane sprawców, a następnie ich zatrzymali. W trakcie dalszych czynności przeszukali i zabezpieczyli część skradzionego drewna na posesji 50-letniej kobiety. Jak ustalili policjanci, pozostałą część skradzionego drewna sprawcy sprzedali, a za otrzymane pieniądze kupili alkohol.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.