Zamknij Menu
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Wiadomości
      • Powiat Kolbuszowski
      • Kolbuszowa
      • Cmolas
      • Dzikowiec
      • Majdan Królewski
      • Niwiska
      • Raniżów
    • Sport
    • Na sygnale
    • Promocja
    • Sklepy „Orzech”
    • Daj znać
    Napisz do nas
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Atmosfera - restauracja, przyjęcia, rozrywka.
    • Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej
    • Promocje w sklepach „Orzech”
    • AniMisie - Wesoła Ekipa Animatorów
    • Google News portalu Kolbuszowa Lokalnie
    Kolbuszowa

    Wszystkie place zabaw na terenie gminy Kolbuszowa zamknięte do odwołania

    Autor: Paweł Galek19 marca 2020
    plac zabaw

    W związku z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa i wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, wszystkie place zabaw oraz urządzenia rekreacyjne na wolnym powietrzu położone na terenie gminy Kolbuszowa zostają zamknięte do odwołania.




    – Prosimy o odpowiedzialne zachowanie i niekorzystanie urządzeń plenerowych, ponieważ mogą być one potencjalnymi źródłami zakażenia wirusem SARS-CoV-2 – apeluje Urząd Miejski.

    Decyzja ta jest o tyle istotna, że koronawirus rozprzestrzenia się poprzez kaszel, kichanie o podczas mówienia. Aby skutecznie zapobiec zarażeniu, należy więc zachowywać zdroworozsądkowe środki ostrożności, czyli: bezpieczną odległość podczas rozmowy, higienę i unikanie dużych skupisk ludzi.

    Wcześniej burmistrz Jan Zuba wydał zarządzenie o wstrzymaniu handlu na targowiskach i zawieszeniu uiszczania opłat w strefie płatnego parkowania na Rynku w Kolbuszowej. Decyzja ta ma na celu zapewnienie ochrony przed chorobami zakaźnymi. Zarządzenie obowiązuje do odwołania.

    Na terenie gminy Kolbuszowa zawieszono zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i żłobku. Zamknięte zostały również jednostki kulturalno-sportowe, czyli: Kryta Pływalnia „Fregata”, Miejski Dom Kultury i jego file oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej wraz z filiami. Odwołano też wszystkie imprezy, w tym koncerty i mecze piłkarskie. Decyzją rządu ograniczono też działalność galerii handlowych, barów i restauracji oraz innych punktów świadczących usługi.




    jan zuba koronawirus kolbuszowa urząd miejski kolbuszowa
    Udostępnij. Facebook Twitter Skopiować link
    • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Rzeszowie
    • Monika Ślęzak - Biuro Rachunkowe w Kolbuszowej.

    Zobacz także

    Niskie ciśnienie w sieci, może zabraknąć wody.

    Będzie przerwa w dostawie wody na terenie gminy Kolbuszowa? Władze apelują o oszczędzanie

    Krystian Kiełb o likwidacji szkoły w Domatkowie: - Sumienie nigdy nie pozwoliłoby mi się na to zgodzić

    Emocje sołtysa Domatkowa i jego pytania o przyszłość miejscowości: „My chcemy tu żyć”

    Radni miejscy znacznie podnieśli sobie diety. Znamy dokładne kwoty. Sprawdź, kto dostanie najwięcej - zdjęcie główne.

    Radni zamknęli szkołę w Domatkowie. To decyzja, która musiała zapaść [SZKLANYM OKIEM]

    Skomentuj

    Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

    Dołącz do naszej grupy
    Nasza Kolbuszowa
    Subskrybuj nasz YouTube
    https://youtu.be/e3g81j_bXG0?si=QrXiUi3ycX17CWIc
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności

    Wpisz powyżej i naciśnij Enter aby wyszukać. Naciśnij Esc aby anulować.