W Kolbuszowej doszło do gwałtu?
Od jakiegoś czasu w Kolbuszowej huczy od plotek na temat rzekomego gwałtu, do jakiego miało dojść miesiąc temu na terenie miasta. Wersje tego zdarzenia są jednak bardzo zróżnicowane i trudno określić, która z nich jest prawdziwa. Tematem zajęło się Korso Kolbuszowskie, i to od razu na swej „jedynce”.
Z napisanego tekstu wynika, że dziewczyna miała być brutalnie zgwałcona, kiedy nocą wracała z „osiemnastki”. Tymczasem policja i prokuratura ma łamach tej samej gazety mówią, że co prawda wpłynęło do nich zgłoszenie, ale nie o gwałcie, tylko o próbie popełnienia tego przestępstwa.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

1 Komentarz

  1. Tak. Przecież nasza kplbuszowska policja i prokuratura nawet nie wiedzieliby jak sie zabrac za ” gwalt” wiec wola umyc od tego rece i sprawa czysta. Szkoda gadac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.