Utrudnienia w ruchu na ulicy Krakowskiej [MAPKA]

Inwestycje na drodze w Zarębkach i na Krakowskiej

Kierowcy muszą być gotowi na utrudnienia w ruchu. Urząd Miejski poinformował, że wystąpią one we wtorek i środę (27-28.07) na ulicy Krakowskiej w Kolbuszowej.
Utrudnienia w ruchu na ulicy Krakowskiej ma związek z prowadzoną tam inwestycją. Będą one występować na odcinku od końca istniejącej nawierzchni asfaltowej do skrzyżowania z drogą powiatową relacji Nowa Wieś – Domatków. Chodzi o obszar, na którym powstaje nowe osiedle.

Będą utrudnienia w ruchu na ulicy Krakowskiej

Roboty odbywać się będą na całej szerokości jezdni. Mieszkańcy powinni więc pozostawić swoje samochody w miejscach, które umożliwią swobodny wyjazd. Zalecane jest zachowanie ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.
Modernizacja ul. Krakowskiej obejmuje 708 metrów drogi na odcinku od końca istniejącej nawierzchni asfaltowej do skrzyżowania z drogą powiatową Nowa Wieś – Domatków. Co istotne, pojawi się tam nie tylko cywilizowany trakt, ale również zjazdy do posesji i nowe wzmocnione pobocza.

Będą utrudnienia w ruchu na ulicy Krakowskiej
Ulica Krakowska – tu pojawi się asfalt.

1 Komentarz

  1. Fajnie, że położycie te 700 metrów asfaltu w miejscu gdzie znajduje sie jeden dom. To nowopowstające osiedle po ciężkich bojach już tą drogę asfaltową ma, ale w dalszym ciągu nie ma kanalizacji. XXI wiek, miasto powiatowe a kanalizacji brak. Miała być i na Krakowskiej i na Piaskowej. I nie ma. I raczej szybko nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.