Tak wygląda mieszkanie przy Ruczki, w którym doszło do wybuchu [ZDJĘCIA]

Tak wygląda mieszkanie przy Ruczki, w którym doszło do wybuchu [ZDJĘCIA]

Nie milkną echa wybuchu w jednym z bloków przy ulicy ks. Ludwika Ruczki w Kolbuszowej, w wyniku którego zginął 38-letni mężczyzna. Dotarliśmy do zdjęć mieszkania na czwartym piętrze, w którym doszło do eksplozji i w efekcie do pożaru.
Do tragedii doszło dziś w bloku przy ulicy ks. Ludwika Ruczki. Około godziny 13.45 na całym osiedlu przy dworcu rozległ się przerażający wybuch.

Zaraz potem z mieszkania na czwartym piętrze jednego z bloków przy ulicy ks. Ludwika Ruczki zaczął wydobywać się bardzo gęsty dym.

Niedługo potem na miejsce zjawili się strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Natomiast obok budynku Starostwa Powiatowego wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Tragiczny pożar w bloku przy ulicy ks. Ruczki. Nie żyje mężczyzna [WIDEO, FOTO]
Strażacy pomogli ewakuować cześć mieszkańców bloku, a jednej osobie udzielili pomocy medycznej. Niestety, pożar okazał się tragiczny w skutkach. na miejscu zginął 38-letni mężczyzna. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że przyjechał do Kolbuszowej ze Świętokrzyskiego, mieszkał sam.

Póki co, oficjalne przyczyny pojawienia się ognia nie są znane. Nieoficjalnie mówi się o wybuchu butli z gazem. Szczegółowe okoliczności tragedii będzie wyjaśniała policja pod nadzorem prokuratora.1 Komentarz

  1. narobil gosc balaganu tylu ludziom , chcial sie zabic jego sprawa ale zeby w taki sposob by tylu ludzi skrzywdzic to juz jest swinstwo .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.