Sokół „wyszarpał” punkt z Izolatorem Boguchwała

Emocje w Kolbuszowej Dolnej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sokół „wyszarpał” remis na wyjeździe z Izolatorem Boguchwała. Ten mecz nie był dobrym widowiskiem, ale punkt wywalczony na bardzo trudnym terenie należy uznać za sukces.

Pierwsza połowa piątkowego pojedynku na „Izo Arenie Boguchwała” była wyrównana. Goście starali się grać wysokim pressingiem, ale nie przekładało się to na sytuacje. Brakowało dokładności…
Druga część zaczęła się od ataków miejscowych, jedna z ich akcji skończyła się strzałem w poprzeczkę. Sokół skupiał się na obronie,starając się atakować.

W 85. minucie Krzysztof  Szymański zagrał górną piłkę wzdłuż bramki Izolatora. Zdołał do niej dojść Kamil Aab, ale jego „główka” była nieprecyzyjna. Swoje szanse mieli także gospodarze.

Koniec końców skończyło się podziałem punktów, co należy uznać za sukces zespołu znad Nilu.

5. kolejka IV ligi, piątek, 2. września
Izolator BoguchwałaSokół Kolbuszowa Dolna 0:0
Sokół: Kacper Piechota – Mirosław Kmiotek (68’ Patryk Szczurek), Kamil Aab, Michał Mazurek (62’Kamil Miśko), Krzysztof Szymański, Dawid Pałys-Rydzik, Roman Ilnicki, Damian Bożek (81’ Dawid Skupiński), Patryk Tetlak, Adrian Nowak (62’ Kacper Cyganowski).
W następnej kolejce Sokół zagra na swoim stadionie nad Nilem z Głogovią Głogów Młp. Jest to zespół, który nie poniósł w tym sezonie jeszcze porażki. Mecz odbędzie się w środę (07.09), o godzinie 17.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.