Sokół znowu gromi, tym razem MKS Kańczugę

Sokół wygrywa z JKS po golach z rzutów karnych

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał MKS Kańczugę. Podopieczni trenera Waldemara Mazurka strzelili rywalom aż sześć goli i to na ich boisku.

Początek meczu nie wskazywał na wygraną Sokoła. Inicjatywa należała do gospodarzy, którzy stwarzali sobie okazje. Brakowało im jednak skuteczności. A jako że to lubi się mścić… po 17 minutach MKS Kańczuga przegrywała już 0:2.

Udało się jednak jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania. W drugiej połowie gościom udało się zdobyć aż cztery bramki. Większość z nich były efektem błędów w obronie miejscowych.

Po dwie bramki zdobyli Krzysztof Szymański i Kamil Aab, po jednej Patryk Szczurek i Dawid Skupiński.  Na uwagę zasługuje debiut młodzieżowców z SMS Mielec – Antoniego Patli i Kacpra Misiaka.

37. kolejka IV ligi, sobota, 11 czerwca
MKS KańczugaSokół Kolbuszowa Dolna 2:6 (Szymański x 2, Aab x 2, Szczurek, Skupiński)
Sokół: Kacper Piechota – Kamil Misko, Roman Ilnicki, Piotr Karkut, Patryk Szczurek – Kamil Aab (62’ Kacper Misiak), Jakub Stec, Kornel Kołacz (70’ Antoni Patla), Dawid Skupiński, Klaudiusz Dziedzic (68’ Sebastian Walicki) – Krzysztof Szymański.

W ostatniej kolejce sezonu 2021/22 piłkarze Sokoła zagrają u siebie z Błękitnymi Ropczyce. Ten mecz odbędzie się w sobotę (18.06), o godzinie 17.