Sokół wygrywa i zapewnia sobie utrzymanie w lidze

Sokół Kolbuszowa Dolna pewnie wygrał ze swoim imiennikiem 2-0. Tym samym na pięć kolejek przed końcem sezonu zapewnił sobie utrzymanie w czwartej lidze. Gratulacje.

Kolbuszowianie wyszli na prowadzenie już w 9. minucie po uderzeniu z dystansu Kamila Miśko. Goście jednak nie podłamali się szybką stratą bramki i groźnie strzelali na bramkę Sokoła. Na niewiele im się to zdało, bo na stanowisku był Jakub Bieleń.

W drugiej połowie gospodarze już w pełni dominowali na boisku. Poprzeczkę „ostemplował” Kamil Duszkiewicz. Co się odwlecze, to nie uciecze. W ostatnich minutach gola zdobył dopiero co wprowadzony na boisko Brian Dziedzic. Trzy punkty i utrzymanie w czwartej lidze stały się faktem.

W następnej kolejce kolbuszowianie zmierzą się na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce. Spotkanie to odbędzie się w sobotę (29.05) o godzinie 17.