Brawo za walkę i ambicję. Sokół remisuje na Wolskiej z JKS-em Jarosław

Dzięki walce i determinacji piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna zremisowali w sobotę (19.08) z wyżej notowanym JKS Jarosław 2-2. O ambicji gospodarzy świadczy fakt, że dwukrotnie musieli oni odrabiać straty. Na strzelenie zwycięskiego gola zabrakło czasu…

Przyjezdni wyszli na prowadzenie już w 3. minucie, wykorzystując rzut karny. Dziesięć minut później, także strzałem z jedenastu metrów, wyrównał faulowany chwilę wcześniej Kornel Kołacz (trzecie trafienie w tym sezonie!). Goście nie dawali jednak za wygraną i niedługo potem strzelili gola na 1-2. W drugiej połowie kolbuszowianie dążyli do wyrównania. W 69 min. dopięli swego. Bramkę zdobył Piotr Krawczyk. Mecz do końca trzymał w napięciu. Skończyło się podziałem punktów.