Cenny remis w Dębicy

W w sobotę (06.04) piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna zremisowali w Dębicy z tamtejszym Igloopolem 1-1. Przedziwny to był mecz. Z jednej strony gospodarze  cisnęli przez całe 90 minut. Ale to kolbuszowianom zabrakło kilka minut, żeby zwycięstwo „dowieźć” do końca.

W 52 min. dębiczanie nie wykorzystali rzutu karnego. Niedługo potem bramkę na 0-1 zdobył Dawid Maziarz. Przez ostatnie 20 minut goście grali w dziesiątkę. Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Adam Serwon. Dębiczanom udało się wyrównać dopiero w 87 minucie.

Muszę przyznać, że to Igloopol prezentował się lepiej. My byliśmy nastawieni na kontry – powiedział Nowinom Andrzej „Olek” Skowroński, wiceprezes klubu z Kolbuszowej Dolnej. W następnej kolejce, w sobotę (13.04) o godzinie 16:30 Sokół zagra na swoim stadionie z Eskoballem Sanok.