Przed nami piknik dla Nikoli Rożek z Widełki

Przed nami piknik dla Nikoli Rożek z Widełki

W sobotę (09.04) w Szkole Podstawowej w Bukowcu odbędzie się piknik na rzecz małej Nikoli Rożek  z Widełki. Dziewczynka urodziła się z wielkim guzem na klatce piersiowej.

Kiermasz wiosenno-wielkanocny dla Nikoli Rożek, rozpocznie się o godzinie 13. Wszystko wydarzy się w budynku Szkoły Podstawowej w Bukowcu.
W programie wiele atrakcji. Będzie można nabyć ciasta, sadzonki roślin, pisanki, palmy, ozdoby wielkanocne, czy książki. Organizatorzy zaplanowali również zabawy i animacje dla dzieci.

Przed nami piknik dla Nikoli Rożek z Widełki

Nikola urodziła się jako trzymiesięczny wcześniak. Lekarze nie podejrzewali, że guz, z którym przyszła na świat, jest początkiem tak poważnej choroby…
Dziewczynka trafiła do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, gdzie wykonano biopsję. Po długim leczeniu co prawda wróciła do domu, ale wkrótce potem radiolodzy zauważyli zmianę masy guza. W Polsce lekarze nie chcą tego operować.

Nikola pomimo swojej choroby jest uśmiechniętym i radosnym dzieckiem. Bardzo lubi spotykać się z kolegami i koleżankami. Uwielbia tańczyć i śpiewać.

Dziewczynka jest pod stałą kontrolą wielu specjalistów, wymaga żywienia do jelitowego, ma zaburzenia odporności, niewydolność oddechową.

Możemy jej pomóc przekazując darowiznę na indywidualny numer subkonta i podzielenie się 1% podatku w okresie rozliczeniowym:

KRS 0000248546,
cel szczegółowy: „Nikola ROŻEK”

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
24 1050 0099 6781 1000 1000 0932.

Przed nami piknik dla Nikoli Rożek z Widełki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.