Pomóżmy dzieciakom z kolbuszowskiej Jedynki. Wystarczy dać lajka

Pomóżmy dzieciakom z kolbuszowskiej Jedynki

Możemy sprawić, że do uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej trafią nowe piłki do gry w szczypiorniaka. Wystarczy, że damy im lajka.
O tym, że mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego potrafią się zjednoczyć w dobrej sprawie, przekonaliśmy się już nieraz. Dzięki temu niedawno udało się pomóc w pozyskaniu przez przedszkole w Weryni tablicy interaktywnej i zestawu zabawek.

„Gramy w Ręczną”

Wcześniej mobilizując się pomogliśmy wygrać Szkole Podstawowej w Mazurach „Podwórko Talentów Nivea”. Teraz możemy sprawić, że do kolbuszowskiej Jedynki trafi sprzęt sportowy.

Wchodzimy na stronę „Gramy w Ręczną” na Facebooku.  Znajdziemy tam 26 zdjęć, które przedstawiają uczniów z całej Polski. Wśród nich jest fotografia szkoły nr 1 z hasłem  „Gra w szczypiorniaka fajna sprawa, razem trening i zabawa”. Należy to zdjęcie polubić i najlepiej jeszcze udostępnić. Szkoła, która uzyska najwięcej takich reakcji, wygrywa piłki. Lajkować i udostępniać można do 1 grudnia.
„Gramy w Ręczną” to projekt Związku Piłki Ręcznej w Polsce i Ministerstwa Sportu i Turystyki promujący piłkę ręczną, skierowany do I-III klas podstawówek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.