Czołówka busa z cysterną w Cmolasie [ZDJĘCIA]

Czołówka busa z cysterną w Cmolasie [ZDJĘCIA]

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego (26.11) zderzenia busa z cysterną na drodze krajowej nr 9 w Cmolasie.

Do tego groźnie wyglądającego wypadku doszło około godziny 5. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mercedes vito, który jechał w kierunku Rzeszowa, nagle zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarową scanią.

Cysterną kierował 56-letni mieszkaniec województwa podlaskiego. W wyniku zderzenia, oba samochody wjechały do przydrożnych rowów.
Kierowca mercedesa, 41-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, podróżował razem z pasażerką (42 l.). Na szczęście, ani on, ani ona nie doznała poważnych obrażeń. Tak samo jak kierowca cysterny.

Badanie wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi. W trakcie czynności ustalono, że mercedes vito nie posiada aktualnych badań technicznych.

Sprawdzenie w systemach informatycznych wykazało, że kierowcy busa zatrzymano prawo jazdy. Kolbuszowska policja wyjaśnia okoliczności tego wypadku.

Czołówka busa z cysterną w Cmolasie [ZDJĘCIA]

Czołówka busa z cysterną w Cmolasie [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: KPP Kolbuszowa

1 Komentarz

  1. to jak koles jechal bez prawka niech sie szykuje na powazne klopoty nie tylko finansowe , Firma ubezpieczeniowa pokryje koszty ale jego beda scigac az do licytacji i slusznie niech cwaniaki z zabranym prawem jazdy jezdza rowerami a nie wsiadaja do samochodow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.