Pamiętacie psa porzuconego w worku? Beti znalazła dom

Pamiętacie psa porzuconego w worku? Beti znalazła dom

Pół roku temu 76-latka w Kolbuszowej Dolnej wyrzuciła worek z psem w środku. Kobieta została namierzona przez policję i poniosła konsekwencje. A co się stało z suczką? Okazuje się, że Beti znalazła dom i szansę na życie u boku wspaniałych ludzi.
Zdarzenie, które tak bardzo zbulwersowało naszych Czytelników, miało miejsce w lutym 2022 roku.

Z relacji świadków wynika, że starsza kobieta prowadzącą rower podeszła pod bramę jednej z posesji w Kolbuszowej Dolnej i wyrzuciła worek. Wydobywał się z niego skowyt. W środku był pies.

Przerażony zwierzak jakimś cudem oswobodził się z worka i wybiegł poza posesję. Na szczęście w porę udało się go złapać. Na miejsce przyjechali   funkcjonariusze Straży Miejskiej, którzy zaopiekowali się psem. Z kolei policjanci z pomocą świadków ustalili szczegóły zdarzenia i dane dotyczące rowerzystki.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy doprowadził ich do 76-letniej mieszkanki powiatu kolbuszowskiego. Usłyszała zarzut znęcania nad zwierzęciem. Złożyła swoje wyjaśnienia.
Beti natomiast trafiła do kolbuszowskiego przytuliska dla bezdomnych zwierząt, gdzie cierpliwie czekała na nowego właściciela. Dziś już wiemy, że się doczekała. Znalazła dom i szansę na szczęśliwe życie u boku wspaniałych ludzi.

Informuje o tym facebookowa strona „Z Miłości do Zwierząt/Kolbuszowa/Podkarpacie”:

,, Po takich wiadomościach człowiekowi chce się żyć, widzi sens tego co robi, co stara się robić. Dziękuję Ci Rodzinko naszej Betinki. Uściski dla Was. Miło Cię widzieć psinko wyrzucona we worku przez starszą panią. Chyba powinniśmy być jej wdzięczni, bo dzięki niej, masz teraz taki domek, jakiego życzylibyśmy sobie dla wszystkich bezdomniaków – przekazuje strona w informacji na facebookowej grupie Nasza Kolbuszowa.
Pamiętacie psa porzuconego w worku? Beti znalazła dom

Pamiętacie psa porzuconego w worku? Beti znalazła dom
Pamiętacie psa porzuconego w worku? Beti znalazła dom
Zdjęcia: Z Miłości do Zwierząt/Kolbuszowa/Podkarpacie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.