Oliwka Kret bardzo słaba po operacji. Jej tata prosi o modlitwę [FOTO, WIDEO]

Oliwia Kret z Kolbuszowej liczy na naszą pomoc

Oliwka Kret z Kolbuszowej jest już po długo wyczekiwanej operacji w klinice w Niemczech. Zabieg trwał aż siedem godzin. Teraz przed nami bardzo ważne doby obserwacji. Tata dziewczynki, Jacek Kret prosi o modlitwę.
Oliwia Kret ma 14 lat, mieszka w Kolbuszowej, ale na co dzień uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Kupnie. Jej rodzice są nauczycielami w tej placówce. Dziewczynka cierpi na padaczkę lekooporną.

W środę (19.07) doszło do długo wyczekiwanej operacji w klinice w Niemczech. Pieniądze na ten cel udało się zebrać dzięki ludziom dobrej woli.

Oliwka Kret bardzo słaba po operacji. Jej tata prosi o modlitwę [FOTO, WIDEO]

Zabieg, który trwał 7 godzin, polegał na wycięciu części kory mózgowej oraz uszkodzonego narządu po lewej stronie skroni, gdzie jest ognisko padaczki.

Obecnie 14-latka leży na oddziale neurochirurgii.
– Operacja przeszła pomyślnie, wszystko odbyło się bez komplikacji. Dziś potwierdził to wynik tomografu również. Oliwka jest świadoma, rozmawia, pyta… Ale jest bardzo, a to bardzo słaba. Rokowania są ostrożnie pozytywne. Teraz przed nami ważne pięć dób obserwacji. Pozdrawiamy, prosimy o modlitwę za naszą córeczkę – przekazuje Jacek Kret.
Oliwka Kret bardzo słaba po operacji. Jej tata prosi o modlitwę [FOTO, WIDEO]

Jeśli wszystko potoczy się dobrze, Oliwka będzie mogła odstawić leki i bezpiecznie spędzać czas z rówieśnikami. Być może wyrównywa też problemy poznawcze, które są efektem jej choroby.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.