Dziś w szkole w Kupnie pomagamy Oliwii Kret

Oliwia Kret z Kolbuszowej liczy na naszą pomoc

Dziś w Szkole Podstawowej w Kupnie odbędzie się Charytatywny Jarmark Wielkanocny. Cały dochód z wydarzenia trafi na leczenie Oliwii Kret, która cierpi na padaczkę lekooporną i skrajne wcześniactwo.

Oliwia Kret ma 12 lat, mieszka w Kolbuszowej, jest uczennicą klasy drugiej SP w Kupnie. Jej rodzice są nauczycielami w tej placówce. Oliwia cierpi na padaczkę lekooporną i skrajne wcześniactwo.
Od pewnego czasu dla Oliwii odbywają się dla niej różnego rodzaju wydarzenia. Jednym z nich będzie Charytatywny Jarmark Wielkanocny. Odbędzie się on dziś w godzinach 14-18 w budynku szkoły w Kupnie, której Oliwia jest uczennicą.

W programie wiele atrakcji:

  • kiermasz wypieków i innych słodkości, rękodzieła (pisanki, palmy wielkanocne, stroiki, serwety), książek, gier i innych rzeczy,
  • stragan z sadzonkami kwiatów,
  • warsztaty plastyczne i kulinarne,
  • występu muzyczne dzieci,
  • pokazy strażackie,
  • malowanie buziek,
  •  losowanie prezentu niespodzianki.

Na kiermasz zapraszają druhowie z Kupna.
– Zachęcamy do odwiedzin w szczególności rodziny z dziećmi. W planach zajęcia z udzielania pierwszej pomocy oraz pokazy. Będzie można zapoznać się z naszą pracą strażaka, poznać samochód i sprzęt, którym dysponujemy – przekazuje Ochotnicza Straż Pożarna w Kupnie.

Jak można inaczej pomóc chorej dziewczynce? W różny sposób. Na przykład przekazując jeden procent swojego podatku przy wypełnianiu PIT.

W tytule należy podać numer: KRS 00000 37904. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% wpisujemy: 39214 Kret Oliwia.

Dziewczynkę można również wesprzeć dokonując wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”: ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Alior Bank S.A., 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994.  Tytułem: 39214 Kret Oliwia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
Dziś w szkole w Kupnie pomagamy Oliwii Kret

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.