Aleksander zginął koło Cmolasu. Jego żona i dwójka dzieci potrzebują naszej pomocy

Druga ofiara wypadku w Widełce. Nie żyje 17-latka

Dramat, który półtora tygodnia temu rozegrał się na drodze krajowej nr 9, pomiędzy Hadykówką a Cmolasem, ma swoje konsekwencje. 34-letni Aleksander, który zginął w tym wypadku, osierocił żonę i dwójkę dzieci.

Przypomnijmy, że Aleksander zginął w poniedziałkowe (11.09) południe na drodze krajowej nr 9, pomiędzy Hadykówką a Cmolasem.

Bus marki Renault Master, którym poruszał się w kierunku Majdanu Królewskiego, nagle zjechał na przeciwległy pas jezdni.
Tam czołowo zderzył się z ciągnikiem siodłowym scania. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, życia 34-letniego kierowcy renaulta nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek między Cmolasem a Hadykówką. Nie żyje kierowca busa

Tragicznie zmarły mężczyzna był mieszkańcem Łodzi. Dowoził materiały do szkół. Tego tragicznego dnia również. Osierocił żonę, panią Olę, oraz dwójkę dzieci: Nadię (13 l.) i 6-letniego Natanka.

Śmiertelny wypadek między Cmolasem a Hadykówką. Nie żyje kierowca busa
Miejsce tragedii na drodze krajowej nr 9 pomiędzy Cmolasem a Hadykówką. Po prawej – renault master, którym jechał Aleksander. Zdjęcie: KPP Kolbuszowa.
Rodzina mieszka w domu, który nadaje się do generalnego remontu. Dlatego ruszyła internetowa zbiórka na kominek z płaszczem wodnym żeby ta zima nie była im straszna.

Do tej pory zebrano 1 419 zł, potrzeba 3 500 zł. Akcję koordynuje szwagier zmarłego Aleksandra i brat jego żony – Majkel Rosiak:

– Moja siostra z dziećmi mieszka w odziedziczonym po babci domu, który cały nadaje się do generalnego remontu. Alek za życia miał to zrobić ale, niestety, nie zdążył. Doszedłem więc do wniosku, że wystarczy uzbierać na kominek z płaszczem wodnym, żeby nie było im zimno w zimę. Wiadomo, jakie drogie są dziś gaz i prąd. Resztę zrobię własnymi siłami – mówi Majkel.
Zbiórka pieniędzy dla rodziny śp. Aleksandra odbywa się pod tym adresem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.