Oddała swoje włosy Fundacji Rak’n’Roll [ZDJĘCIA]

Oddała swoje włosy Fundacji Rak'n’Roll [ZDJĘCIA]

Uczennica siódmej klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej wykonała piękny gest i oddała swoje długie włosy komuś, kto będzie potrzebować ich bardziej.

Aleksandra oddała swoje włosy w środę (17.03), dołączając do programu Rak’n’Roll działająca na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Następnie wypełniła specjalne oświadczenie.
Czytamy w nim między innymi:

„Ja niżej podpisana oświadczam, że oddaję swoje włosy dobrowolnie i bezpłatnie w ramach programu organizowanego przez Fundację Rak’n’Roll. Wyrażam zgodę na otrzymania podziękowania i przetwarzania moich danych.”

Młodsza siostra Oli nie może się już doczekać kiedy dołączy do niej. Po komunii również chce ściąć włosy i oddać na rzecz potrzebujących.

Galeria zdjęć

Oddała swoje włosy Fundacji Rak'n’Roll [ZDJĘCIA]

Oddała swoje włosy Fundacji Rak'n’Roll [ZDJĘCIA]
Oddała swoje włosy Fundacji Rak'n’Roll [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: SP nr 1

Peruki z naturalnych włosów są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia do wysokości niewielkiego limitu (250 zł), a ich cena jest wysoka. Dlatego już od 9 lat Fundacja pomagamy kobietom w trakcie chemioterapii wyglądać dobrze. W Programie Daj Włos otrzymują one peruki bezpłatnie. Każdy może obciąć włosy w dobrym celu i przekazać je do Rak’n’Rolla. Dalej powędrują do perukarni Rokoko, która zrobi dla Pań wygodne i piękne peruki, o ile… no właśnie – koniecznie poznaj:
Pięć ważnych zasad

  1. Włosy rozjaśniane nie nadają się na perukę.
  2. Ścinane włosy muszą mieć 25 cm lub więcej. Nie może być mniej.
  3. Muszą być umyte bez odżywki.
  4. Pakowane do wysyłki – muszą być suche.
  5. Muszą być splecione w warkocze.

Jeżeli Twoje włosy są tak przygotowane, wypełnij oświadczenie online na stronie Fundacji, wydrukuj, podpisz i prześlij do Fundacji wraz z warkoczami.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.