Nigdy nie miała prawa jazdy, jechała na Śląsk

Zatrzymali pirata drogowego w Ostrowach Tuszowskich

Policjanci zatrzymali w Majdanie Królewskim volkswagena. Kierowała nim 36-letnia kobieta, która nigdy nie miała prawa jazdy. Jechała na Śląsk.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (28.03) na drodze krajowej nr 9 w Majdanie Królewskim. Około godziny 18 kolbuszowscy policjanci zatrzymali tam do kontroli volkswagena. Za jego kierownicą siedziała 36-letnia mieszkanka województwa śląskiego.
Kobieta oświadczyła, że nie posiada i nigdy nie miała uprawnień do kierowania pojazdami. Mundurowi ustalili, że celem jej podróży był Śląsk.

Policja przypomina, że zgodnie z przepisami za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień, grozi grzywna w minimalnej wysokości 1500 złotych. Natomiast sąd w takich przypadkach obligatoryjnie orzeka zakaz prowadzenia samochodów.

1 Komentarz

  1. Oj tam, oj tam, Kraśko z TVN, Najsztub i reszta celebrytów zwalczajacych PiS, też jeździli bez prawka, ubezpieczenia i przeglądu lub powodowali wypadki drogowe i możemy ich cmoknąć.
    A tu jakaś afera o prawko osoby szerzej nieznanej.
    Przecież to jasne, że wzięła przykład z gwiazd lewactwa.
    Brawo dla tej pani!!!!
    Po za tym, powinna jako linię obrony wziąć stan pandemii i wtedy dobry adwokat uzasadni to odpowiednio i może jeszcze pani dostanie odszkodowanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.