Na Piekarskiej nie zapłacisz już za śmieci

KOLBUSZOWA. Sprawdź terminy odbioru śmieci

Mieszkańcy pytają, co dzieje się z kasą w gminnym budynku przy ulicy Piekarskiej w Kolbuszowej. Ludzie zastanawiają sie, dlaczego nie mogą zapłacić między innymi za usługi związane z gospodarką śmieciową.

Jacek Mroczek, skarbnik gminy, informuje, że kasa na Piekarskiej jest zamknięta, definitywnie i ostatecznie. Jak tłumaczył, złożyło się na to kilka czynników.
– Analizowaliśmy ten temat: wpływy w kasie oraz liczbę osób, która była tam obsługiwanych.  Zbiegło się to z tym, że pani kasjerka przechodzi na emeryturę. W związku z tym doszliśmy do wniosku, że punkt kasowy przy ulicy Piekarskiej nie ma racji bytu. Wszystkie operacje kasowe będą teraz odbywać się w budynku Urzędu Miejskiego. Natomiast nic się nie zmienia, jeśli chodzi o obsługę szeroko pojętej gospodarki śmieciowej na terenie gminy. Nadal będzie można w tym celu przychodzić do budynku przy ulicy Piekarskiej.

1 Komentarz

  1. No jasne, urzędników przybywa, ale ci co bezpośrednio obsługują klientów nie są potrzebni.
    Bo i po co?
    Ludziki niech płacą przelewami rachunki i podatki i niech cicho siedzą, my w urzędzie se damy radę. Pensyjka co miesiąc wpadnie, to co się bede przejmować motłochem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.