Mamy to. Iron Head z Kolbuszowej zagra na CieszFanów Festiwal

Iron Head "zrobi hałas" dla Wielkiej Orkiestry

Zespół Iron Head zagra na  CieszFanów Festiwal. Tak zdecydowali internauci. Na występ w Cieszanowie nadal ma szansę grupa RoseMerry (blues/hard rock), której wokalistką jest Kasia Krawczyk z Kolbuszowej.

Tegoroczny CieszFanów Festiwal odbędzie się 17-19 sierpnia na terenie Przygranicznego Centrum Kultury i Sportu „Wędrowiec” w Cieszanowie.
Wystąpią tam tacy wykonawcy jak: Proletaryat, Renata Przemyk, Dezerter, czy Strachy Na Lachy. W tym gronie na pewno znajdą się muzycy z Kolbuszowej.

Chodzi o zespół Iron Head (melodyjny metal). Grupę tworzą: Weronika Lenart – wokal, Tomasz Lenart – gitara i wokal, Krzysztof Fryc – gitara, Emilia Micał – bas, a także Jakub Cinal – perkusja.
Kolbuszowianie znaleźli się w gronie sześciu zespołów, które zdobyły największą liczbę w internetowym głosowaniu. Nie ma tam jednak RoseMerry.
Na festiwalu w Cieszanowie zagra jednak w sumie 12 formacji, bo kolejną szóstkę wybierze komisja konkursowa. Trzymamy kciuki, by w tym gronie znalazła się ekipa naszej Kasi Krawczyk.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.