MAJDAN KRÓLEWSKI. Dwaj bracia pili alkohol. Jeden z nich zmarł

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 66-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski. Mężczyzna zmarł w sobotę (02.05) po tym jak dwa dni wcześniej wraz z bratem wypił alkohol podarowany przez 88-letniego mieszkańca gminy Dzikowiec.

Z przekazanych przez lekarza informacji wynikało, że mężczyzna zmarł w wyniku zatrucia prawdopodobnie glikolem – informuje Jolanta Skubisz Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. – Do miejsca zamieszkania zmarłego mężczyzny pojechali nasi policjanci. Z ustaleń wynika, że w miniony czwartek 66-latek wraz ze swym bratem spożywał alkohol. Następnego dnia 63-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski źle się poczuł i został zabrany karetką do szpitala.
W sobotę rano hospitalizowany został również 66-latek, który po kilku godzinach zmarł. Mundurowi ustalili, że mężczyzną, który poczęstował braci alkoholem, był 88-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec. Tłumaczył on, że wino od bardzo dawna leżało w jego garażu. Policjanci wykonali oględziny miejsca zamieszkania zmarłego 66-latka, zabezpieczając dowody. Przeszukali też posesję mieszkańca gminy Dzikowiec. W szpitalu nadal znajduje się drugi z braci. W sprawie trwają dalsze czynności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.