WIDEŁKA. Uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy
Kierowca województwa mazowieckiego uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy, którego pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia.

Do zdarzenia doszło w środę (15.07) około godziny 18 w Widełce,na drodze lokalnej prowadzącej w stronę Kłapówki. Z relacji mieszkańca województwa mazowieckiego wynikało, że jadąc za volkswagenem passatem, zauważył, że ten porusza się od jednej krawędzi jezdni do drugiej. Zgłaszający zrównał swój pojazd z volkswagenem i dał kierowcy sygnał do zatrzymania.

Kiedy ten zatrzymał się na poboczu, podszedł, wyciągnął kluczyki ze stacyjki i powiadomił policjantów. Wsparcia udzielił mu przejeżdżający obok mieszkaniec gminy Kolbuszowa, który widząc zdarzenie zatrzymał się i wraz ze zgłaszającym oczekiwał na przyjazd funkcjonariuszy.

Piratem drogowym  okazał się 47-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi ujawnili, że pojazd, którym podróżował mężczyzna, nie ma aktualnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia.
Mężczyzna został doprowadzony do komendy policji Kolbuszowej, gdzie stwierdzono ponad dwa promile alkoholu w jego organizmie. W tej sprawie trwają dalsze czynności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.