Zamknij Menu
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Wiadomości
      • Powiat Kolbuszowski
      • Kolbuszowa
      • Cmolas
      • Dzikowiec
      • Majdan Królewski
      • Niwiska
      • Raniżów
      • Podkarpacie
    • Felietony
    • Sport
    • Promocja
    • Sklepy „Orzech”
    • Daj znać
    Napisz do nas
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej
    • Słoneczne Wzgórze Raniżów
    • Promocje w sklepach „Orzech”
    Sport

    Magda najlepszą zawodniczką Grand Prix Gliwic

    Autor: Paweł Galek22 czerwca 2022
    Magda najlepszą zawodniczką Grand Prix Gliwic

    Magdalena Niemczyk, lekkoatletka UKS Tiki-Taka Kolbuszowa, wygrała w dwóch biegach – na 100 i 200 metrów – w Grand Prix Gliwic. Uzyskała przy tym fenomenalne wręcz wyniki. Dzięki temu uznano ją najlepszą zawodniczką tej międzynarodowej imprezy.




    Grand Prix Gliwice w lekkoatletyce odbyło się w niedzielę (19.06). W międzynarodowym mityngu wzięło udział 208 zawodniczek i zawodników w tym ponad 20 medalistów ostatnich mistrzostw Polski. Impreza miała klasę mistrzowską/międzynarodową, dlatego była bardzo mocno obsadzona.

    Wśród pań dwa najbardziej wartościowe rezultaty zaliczyła reprezentantka UKS Tiki-Taka Kolbuszowa, Magdalena Niemczyk. Lekkoatletka z Kolbuszowej Górnej przebiegła 200 metrów w 22.87 s. , a „setkę” w 11.31 s. To są wyniki już klasy światowej.

    Magda najlepszą zawodniczką Grand Prix Gliwic
    Magda Niemczyk prezentuje dwa złote medale, które zdobyła w międzynarodowym mityngu – Grand Prix Gliwic. Zdjęcie: UKS Tiki-Taka Kolbuszowa.




    – Nasz mityng ma już swoją renomę i spodziewaliśmy się, że będą u nas startować zawodnicy z polskiej czołówki, ale zainteresowanie tym wydarzeniem nas zaskoczyło. Pierwotnie planowaliśmy 140 startujących, a zrobiło się ponad 200. To sprawiło, że poziom był bardzo wysoki. Były rekordy życiowe i najlepsze rezultaty w tym roku – nie krył satysfakcji na łamach Dziennika Zachodniego Wojciech Rutyna, kierownik sekcji lekkoatletycznej GKS Piast.

    Magda Niemczyk na co dzień jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej. Na swoim koncie ma przede wszystkim brązowy medal Mistrzostw Europy do lat 20 w biegu na 100 metrów.

    lekkoatletyka kolbuszowa magda niemczyk tiki-taka kolbuszowa
    Udostępnij. Facebook Twitter Skopiować link
    • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Rzeszowie
    • Monika Ślęzak - Biuro Rachunkowe w Kolbuszowej.

    Zobacz także

    Stal Rzeszów vs Stal Mielec – zapowiedź meczu

    Utrzymali się. Wielka ulga w Kolbuszowej Dolnej. Sokół zostaje w III lidze

    Michał Mokrzycki z awansem do Ekstraklasy. Wielki sukces wychowanka Sokoła Kolbuszowa Dolna

    Michał Mokrzycki z awansem do Ekstraklasy. Wielki sukces wychowanka Sokoła Kolbuszowa Dolna

    Wielki sukces zawodniczki z Kolbuszowej. Kaja Zygo zachwyciła w międzynarodowym memoriale

    Wielki sukces zawodniczki z Kolbuszowej. Kaja Zygo zachwyciła w międzynarodowym memoriale

    Skomentuj

    Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

    Dołącz do naszej grupy
    Nasza Kolbuszowa
    Subskrybuj nasz YouTube
    https://youtu.be/e3g81j_bXG0?si=QrXiUi3ycX17CWIc
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności

    Wpisz powyżej i naciśnij Enter aby wyszukać. Naciśnij Esc aby anulować.