Łukasz Różański z żoną w Lodowej Pokusie [FOTO]

Łukasz Różański z żoną w Lodowej Pokusie [FOTO]

Znany polski bokser, Łukasz Różański opublikował w sieci zdjęcie, na którym wraz z żoną delektuje się produktami Lodowej Pokusy w Kolbuszowej. Jak mówią znajomi państwa Różańskich, jest to ich ulubiona lodziarnia.

Łukasz Różański to zawodowy Mistrz Polski w wadze ciężkiej. Ponad rok temu Różański znokautował Artura Szpilkę i zdobył pas federacji WBC International. Była to jego czternasta walka na zawodowym ringu, podczas których nie zanotował żadnej porażki.
Niespełna miesiąc temu miał zmierzyć się o pas Mistrza Świata Federacji WBC. Niestety nic z tego nie wyszło. Zawiniła… Jennifer Lopez, która miała podgrzać atmosferę bokserskiego wydarzenia.

W międzyczasie jednak wyszła za mąż, a w jej występie na gali w Kolumbii przeszkodzi związany z tym miesiąc miodowy. Organizatorzy zdecydowali zatem o przesunięciu wydarzenia.

Pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej bokser wykorzystał wolny czas na… zmianę stanu cywilnego. Jego żoną została Kamila Strzępek. Ślub odbył się w klasztorze ojców Bernardynów w Leżajsku.

W ostatnim czasie Młoda Para opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ich na kolbuszowskim Rynku, obok Rossmana, delektujących się produktami Lodowej Pokusy. Jak słyszymy od znajomych państwa Różańskich, jest to ich ulubiona lodziarnia.

A chodzi o firmę, która funkcjonuje na rynku od ponad 40 lat i słynie z naturalnych lodów. Powstają one na podstawie receptur z dawnych lat.

W menu lodziarni znajdziecie lody włoskie (mleczne, sorbetowe – wypełnione po brzegi owocami) naturalne lody rzemieślnicze – gałkowe, lody amerykańskie świderki oraz szeroką ofertę deserów.
W ofercie są także mleczne szejki, mrożone kawy, gofry, granity i orzeźwiające napoje.

Lodowa Pokusa działa nie tylko w Kolbuszowej. Spotkasz ją także w Sokołowie Młp. przy ul. Rzeszowskiej 2 (Rynek); w Rzeszowie przy ul. Odrzykońskiej 4; i w innych miejscach Podkarpacia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.